Kategorije
Lokacija
Lipapromet d.o.o.
Radnička cesta 220a
10000 Zagreb
Hrvatska

t: +385 1 2415 222
f: +385 1 2415 244
e: info@lipapromet.hr
w: www.lipapromet.hr

Radno vrijeme:
pon-pet: 07:30-15:30
sub: 08:00-12:00

 
Sadržaj košarice

Vaša košarica je prazna.

Popis proizvoda
Količina:<>

0,00 kn / kom.

PATCH NOSAČ 16xRJ45

Šifra: 2002011
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

PATCH PANEL 16xRJ45 Cat5e STP

Šifra: 2002022
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / par.

STRAŽNJI NOSAČI 47U

Šifra: 2011031
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.
Količina:<>

0,00 kn / pak.

VIJCI SET 50kom

Šifra: 2011013
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

10" NAPOJNI PANEL 1U, 2 UTIČNICE S PREKIDAČEM

Šifra: 2010070
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

10" PATCH NOSAČ ZA 8xSC/LC KONEKTORE

Šifra: 2010068
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

10" PATCH NOSAČ ZA 8xST

Šifra: 2010067
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

10" POLICA 1U, 185mm

Šifra: 2010063
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

10" BLENDA 1U

Šifra: 2010064
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

10" PATCH NOSAČ 8xRJ45, 1U

Šifra: 2010066
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

10" VODILICA KABELA HORIZONTALNA, 1U

Šifra: 2010062
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

ALAT ZA KRIMPANJE EASY CRIMP

Šifra: 2004095
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

ALAT ZA PRIDRŽAVANJE RJ45

Šifra: 2004011
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

FO LADICA OPTIČKA 12 SC duplex

Šifra: 2006014
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

FO LADICA OPTIČKA 24 SC, 1U

Šifra: 2006013
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

FO LADICA OPTIČKA 24 ST-ST

Šifra: 2006003
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

FO PATCH KABEL SC/SC DUPLEX 50/125µm 1m

Šifra: 2008025
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

FO SC KONEKTOR MM

Šifra: 2007014
Proizvođač: QUBIX
Info
Količina:<>

0,00 kn / kom.

FO SC-SC ADAPTER MM

Šifra: 2007011
Proizvođač: QUBIX
Info
 

Poštovani, s ciljem poboljšanja usluge, ova stranica koristi kolačiće. Više o politici privatnosti pročitajte ovdje.

Ostankom na našim stranicama slažete se s uporabom kolačića.


// Za Coockie //Za MC